Zajęcia – House of Air Park Trampolin Poland

Zajęcia

Zajęcia HOA

Body Workout – Trening mistrzów

45 min – 800 kcal

Air Sport - House of Air

Pierwsza trampolina powstaje w 1930 roku. Inżynier i wynalazca George Nissen w swoim garażu buduje prototyp trampoliny, wiążąc kawałki płótna do metalowej konstrukcji przy użyciu elastycznych sznurków. Pomysł chwyta!

Początkowo traktowana jako forma rozrywki okazuje się niezwykle efektywna w kształtowaniu atletycznej sylwetki o czym świadczy wykorzystanie trampoliny do treningów pilotów w orientacji w powietrzu.

Skaczą wszyscy: NASA, wojsko, sportowcy, prezydenci, gwiazdy Hollywood, a teraz także my! Trampolina jest podstawą treningu w każdej dyscyplinie, wymagającej kondycji, wydolności, precyzji i płynności ruchu.

W połączeniu workout’u i trampoliny otrzymujemy trening, który czyni mistrza!

Więcej informacji

Parkour – „13 Dzielnica”

45 min – 650 kcal

Air Sport - House of Air

Parkour na dobre zaadaptował się w przestrzeni miejskiej, a teraz także na matach trampolin.

Jako trening kondycyjny składa się grupy aktywności: wspinaczki, skoków, biegu, przewrotów, balansu i innych ruchów, które wspierają ogólną wytrzymałość, wydolność, sprawność.

Uczą postrzegać otoczenie, wyobrażać sobie przestrzeń jako potencjał do poruszania się i pokonania w najkrótszym możliwie czasie, tym samym trenując zwinność i dynamikę.

Dla kogo są zajęcia? Dla wszystkich bez wyjątku, którzy chcą rozwinąć zręczność i sprawność.

Więcej informacji

Jumping fitness – Ogień na Florze

45 min – 1000 kcal

Air Sport - House of Air

Jumping Fitness to intensywne zajęcia, będące kombinacją skoków na trampolinie i aerobowego treningu dużych grup mięśni – ud, łydek, pośladków i brzucha.

Połączenie wyższej i niższej intensywności, wolnych i szybkich skoków, podstawowych ćwiczeń gimnastycznych i cardio oraz biegów powoduje, że Jumping Fitness należą do jednych z najbardziej skutecznych aktywności w walce z kilogramami

Zajęcia Jumping Fitness to prawdziwy ogień!

Więcej informacji