Programy – House of Air Park Trampolin Poland

Programy

Programy HOA

Open Air

Open Air - House of Air

Skacz do woli! OPEN AIR to nieograniczona rozrywka i przestrzeń Parku House of Air!

Ogromna powierzchnia ponad 3000m² zaadaptowana dla trampolinowych i wysokościowych rozrywek prowokuje do niesamowitych akrobacji, nowych flipów i maksymalnej zabawy.

Na pokładzie czeka na Was emocjonująca ramówka Parku i największa dawka atrakcji dla dzieci, dorosłych, entuzjastów sportu i adrenaliny.

Bez względu na wiek czy predyspozycje fizyczne w cenie biletu korzystasz ze wszystkich stref: Air Dunk, Main Court, Airbag, The Tower, Air Ninja i wielu innych!

Więcej informacji

Air Party

Air Party - House of Air

Ambasadorzy rozrywki wysokich lotów mają zaszczyt zaprosić… na najbardziej odlotową imprezę w mieście!

W rozkładzie AIR PARTY bilet do wszystkich stref parku, skoki na trampolinie, jumpingi, flipy, tory przeszkód, dobra muzyka, jedzenie i Twoja ekipa na pokładzie.

Organizujemy imprezy urodzinowe, wydarzenia firmowe, spotkania integracyjne, wieczory panieńskie lub kawalerskie i stajemy (dosłownie) na głowie, abyś bawił się z paczką najlepiej!

Zabukuj termin imprezy!

Więcej informacji

Air Fit

Air Fit - House of Air

AIR FIT to pionierski i alternatywny program dla zajęć fitness i aktywności fizycznych.

Dedykowany plan treningów i autorskie techniki ćwiczeń opracowane i prowadzone przez certyfikowanych instruktorów fitness i akrobatyki sportowej łączą intensywne treningi cardio, interwałowe, ABS i izometryczne z wykorzystaniem trampolin.

AIR FIT gwarantują niesamowite doświadczenia grupowe, potężną moc motywacji i dawkę endorfiny w przy wtórach energetyzującej muzyki!

Więcej informacji

Liga Dodgeball

Liga Dodgeball - House of Air

Pamiętacie podwórkową grę w „dwa ognie” i ile wzbudzała emocji? Jeżeli tak, to pewnie ucieszy Was wiadomość, że mamy coś lepszego!

LIGA DODGEBALL to intensywne, drużynowe rozgrywki na olbrzymich trampolinach z piłkami w roli głównej!

W składzie minimum 5 osób w drużynie walcząc z grawitacją i przeciwnikami o tytuł mistrza!

Zbijasz przeciwników, unikasz piłek i nie pozwalasz się stracić.

Więcej informacji

Air Camp

Air Sport - House of Air

School’s Out! Camp’s In!

AIR CAMP to profilowany program ekstremalnych warsztatów House of Air, który powstał jako alternatywna forma spędzenia czasu wolnego i przerwy od szkolnych obowiązków.

Park House of Air jako baza treningowa pozwala nie tylko na aktywne spędzenia czasu, ale także rozwijanie nowych umiejętności, np. w kierunku akrobatyki sportowej czy doskonaleniu biegłości w sportach deskowych.

Więcej informacji

Air Sport

Air Sport - House of Air

Program edukacyjny AIR SPORT powstał w odpowiedzi na coraz mniejsze zaangażowanie w lekcjach gimnastyki i malejące zainteresowanie aktywnym spędzaniem czasu wolnego. Stanowi uzupełnienie programu zajęć szkolnych i uczelnianych oraz wypowiada wojnę masowym zwolnieniom z WF-u.

Ideą projektu jest wspieranie rozwoju fizycznego, upowszechnianie i zachęcanie do regularnej aktywność fizycznej, rozwijanie predyspozycji i talentu sportowego. AIR SPORT realizuje ten cel w podejściu doskonałej zabawy i w formie oryginalnej rozrywki, tym samym odchodząc od bezkompromisowego realizowania punktów i wymogów programów nauczania fizycznego.

Więcej informacji