Zajęcia prywatne – House of Air Park Trampolin Poland

Zajęcia prywatne

Lekcje prywatne

Opis

Jest to okazja dla każdego sportowca, w każdym wieku i na każdym poziomie, aby uzyskać możliwość ćwiczenia 1 na 1 lub w małej grupie z jednym z naszych światowej klasy trenerem. Skupimy się na konkretnych zadaniach i potrzebach, będziemy trenować umiejętności i pilnować wcześniej wyznaczonych celów. Zajęcia mogą zawierać elementy sportów, na których najbardziej zależy Uczestnikowi zajęć, tym samym ukierunkujemy się na rozwijaniu konkretnych celów sportowca w celu uzyskania maksymalnej wydajności podczas zawodów.

Uwaga: Zajęcia prywatne nie są potwierdzone, dopóki nie otrzymamy wpłaty oraz potwierdzenia opłaty za zajęcia. Jeśli wypełnisz forularz online, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin aby ustalić dokładne szczegóły i terminy zajęć. House of Air zastrzega, że potrzebujemy 48 godzin na ustalenie dokładnych dat i terminów treningowych.

Zdjęcia

Poznaj naszych trenerów

Cennik zajęc prywatnych

  • Trening 1 na 1 - 60 minut - $90 za sesję
  • Trening półprywatny, 2 na 1 - 60 minut - $105 za sesję
  • Trening małej grupy co nejmniej 3 uczestników - 60 minut - $45 za osobę

Zadzwoń do nas i zarezerwuj prywatną lekcję!

Telefon: (415) 345-9675

Uczestnicy

Michelle zeller Rainbow

"Trenerzy w House of Air są niesamowici! Mogą nauczyć Cię ważnych i przydatnych trików. Po kilku zajęciach nauczyłem się 2 nowych niesamowitych sztuczek, dzięki którym będę mógł teraz udoskonalać je na śniegu! To świetna sprawa, że można skakać, odbijać się od ścian i robić różnego rodzaju akrobacje w powietrzy. Zauważyłem progres w stylu moich akrobacji, dzięki pobytom w House of Air. Będę tu z pewnością wracał wielokrotnie! Dzięki!"

Michelle Zeller
Obecnie 11th w skokach na snowboardzie
22 w Slopestyle na zawodach rangi Światowej