AIR FIT – House of Air Park Trampolin Poland

AIR FIT

 

AIR FIT to pionierski i alternatywny program dla zajęć fitness i aktywności fizycznych

Dedykowany plan treningów i autorskie techniki ćwiczeń opracowane i prowadzone przez certyfikowanych instruktorów fitness i akrobatyki sportowej łączą intensywne treningi cardio, interwałowe, ABS i izometryczne z wykorzystaniem trampolin.

AIR FIT gwarantują niesamowite doświadczenia grupowe, potężną moc motywacji i dawkę endorfiny w przy wtórach energetyzującej muzyki!

Badania wykazały, że skakanie na trampolinie jest dziesięć razy skuteczniejsze niż bieganie!
Jest to spowodowane ciągłymi zmianami grawitacji (skokami), które sprawiają, że więcej mięśni jest jednocześnie zaangażowanych w ruch, co z kolei przekłada się na maksymalną efektywność ćwiczeń.

Kombinacja dynamicznych zestawów ćwiczeń daje maksymalne efekty, ponieważ zapewnia wielopoziomowy trening ciała, zwiększa ogólną kondycję i wydolność, rzeźbi sylwetkę, poprawia koordynację ruchową i równowagę oraz redukuje stres!

Nasze zajęcia odbywają się na olbrzymich trampolinach w strefach Arena 1, Arena 2 lub Main Court i prowadzone są przez dyplomowanych instruktorów w grupach do 35 osób w rytmach energetyzującej muzyki!
W trakcie 1-godzinnych zajęć spalisz nawet do 1000 kcal!

W rozkładzie AIR FIT na starcie przygotowaliśmy dla Was: Jumping Fitness, Body Workout i Parkour. A już niedługo więcej nowych kierunków i zajęć…

HARMONOGRAM

AIR FIT

WAŻNY KOMUNIKAT DLA PILOTÓW: Na okres wakacyjny, od 1 czerwca br. zawieszamy zajęcia AIR FIT. Zapraszamy na indywidualne zajęcia z akrobatyki, prosimy jednak o wcześniejszą rezerwację telefoniczną lub mailową.

 

GODZINA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
16:00
16:30 JUMPING FITNESS
17:00 JUMPING FITNESS
18:00 WORKOUT
19:00 AKROBATYKA WORKOUT PARKOUR

WYMAGANA WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA TELEFONICZNA LUB MAILOWA

KONTAKT

Tel: (32) 307 14 15

E-mail: gliwice@houseofair.pl

Adres: Pszczyńska 315, 44-100 Gliwice, Poland