FAQ Inwestycyjne – House of Air Park Trampolin Poland

FAQ Inwestycyjne

Inwestycja

Opłata franczyzowa - $60,000 USD

Całkowita kwota inwestycji - $750,000 do $2,500,000 USD

Uruchomienie Franczyzy House of Air jest inwestycją, a kwota uzależniona jest od wielkości, lokalizacji, i przebudowy niezbędnej do przystosowania miejsca. House of Air posiada narzędzia do analizy finansowej, ponieważ bardzo ważne dla nas jest to, aby nasz każdy franczyzobiorca rozumiał wymagania inwestycji, lub przebodowy i podejmował odpowiedzialne decyzje finansowe.

Dołącz do rewolucji

Najczęściej zadawane pytania

JAKIE SĄ STAŁE OPŁATY?

Franczyzobiorca zapłaci House if Air stałą stawkę opłaty w wysokości 6% sprzedazy brutto.

Franczyzobiorcy są zobowiązani do wnoszenia wkładu 1% wartości ich projektu/lub wpływów na działania marketingowe, takie jak ulotki, czy szerokie kampanie promocyjne.

JAK DŁUGI JEST OKRES FRANCZYZY?

Pierwotny termin to 10 lat, z dwoma dodatkowymi warunkami 5 lat, jeśli są spełnione minimalne kryteria.

CO HOA ZAPEWNIA WE FRANCZYZIE

House of Air jest silnie zainwestowane tym, aby zapewniać zdolność do reprezentowania marki w znaczący sposób, a więc mamy zamiar pracować bardzo ciężko, aby upewnić się, że pojawiają się dobre wyniki finansowea.

Wybór miejsca

Dostarczymy szczegółowe kryteria wyboru lokalizacji dla Twojej firmy i wiedzę, aby pomóc na przykład w razie potrzeby w negocjacjach kwoty najmu. Dodatkowo, będziemy dostarczać wiedzę ubezpieczeniową i normy dotyczących układu planu przestrzeni.

Wstępne szkolenie

Oferujemy do 3 tygodni wstępnego szkolenia w siedzibie firmy w San Francisco dla Ciebie i Twoich kluczowych pracowników, bez ponoszenia kosztów za naukę lub materiałów. Ponadto, jeśli jesteś gotowy do otwarcia, organizujemy szkolenia trwającedo 7 dni. Pomagamy też w ostatecznych korektach sprzętu, szkoleniu personelu oraz przy sprawach marketingowych. Naszym celem jest to, aby upewnić się, że nasze wspólne cele są ustawione na sukces od pierwszego dnia.

Marketing

Pomożemy Ci dostosować nasze sprawdzone programy marketingowe i reklamowe oraz materiały, aby dopasować je pod swój rynek. Opracowaliśmy program, który nie tylko przynosi dochód dla firmy, ale także podnosi nazwę HOA w swojej społeczności i tworzy lojalnych klientów.

Stałe wsparcie

Chcemy, aby nasi franczyzobiorcy, cieszyli się z tego samego sukcesu, jakiego my też doświadczyliśmy. że mamy doświadczenie i jesteśmy zaangażowani w budowę i ochronę domu Air marki. Będziemy konsultować się z naszymi franczyzobiorcami, jak rozwijać swoją działalność. Wierzymy, że nasz sukces jest krytycznie związane z Ciebie.

CZY JEST WYMAGANE WCZEŚNIEJSZE DOŚWIADCZENIE?

Nie. Wcześniejsze doświadczenie w zarządzaniu firmą, a w szczególności związane z obsługą klienta/rekreacją lub działalnością usługową jest niezwykle cenne, ale nie jest konieczne. Doświadczenie w obsłudze klienta, związane z analizą finansową, działalnością usługową oraz zarządzanie pracownikami są równie ważne, ale nie jest wymagane. Najważniejsze jest mocne ukierunkowanie się na biznes i zamiłowanie do aktywnych form spędzania czasu. Aby zobaczyć więcej informacji zobacz naszą stronę Idealny właściciel

CO DALEJ?

Jeśli jesteś gotowy do pracy, albo chcesz uzyskać kilka dodatkowych informacji, prosimy zapoznać się z naszą stroną Formularz zapytania o franczyzę. Nasz zespół przeanalizuje dane i skontaktuje się z Tobą jak najszybciej. Czekamy na Ciebie!

Dołącz do rewolucji!

Uwaga – Tylko do celów informacyjnych.