FAQ – House of Air Park Trampolin Poland

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące organizowania wydarzeń w House of Air

Dodatkowa osoba chce dołączyć do naszego wydarzenia, co powinienem zrobić? Mogę dopłacić w dniu wydarzenia?
Zadzwoń na (32) 307 14 15 jak najszybciej aby sprawdzić dostępność. House of Air działa na internetowym systemie rezerwacji. Jeśli wyprzedaliśmy wszyskie wejścia, NIE będzie możliwości zapłacenia podczas przyjazdu.
Czy mogę podpisać upoważnienie za dziecko, które nie ma podpisu, podczs przyjazdu?
NIE. Upowaznienie musi zostać podpisanie przed rodzica lub opiekuna prawnego. Nie ma wyjątków. Jeśli dziecko nie ma podpisanego waznego zaświadczenia, musi poczekać na swojego rodzica lub opiekuna prawnego lub na przesłanie elektronicznego zaświadczenia. Wtedy dopiero dziecko będzie upoważnione do skakania.
Spóżnię się… Czy będę mógł zostać chwilę dłużej i poskaczę w godzinach, które zarezerwowałem?
Jeśli House of Air jest wyprzedany w tych godzinach, NIE będziemy mogli przesunąć Twojej rezerwacji. To bardzo ważne, abyś razem ze swoimi gośćmi pokazał się na co najmniej 30 minut przed godziną rezerwacji i przeszedł proces przygotowania do skoków.
Mogę wnieść picie lub jedzenie z zewnątrz?
Możesz przynieść własne jedzenie i napoje, jednak musisz pamiętać, aby nie przynosić ich w szklanych pojemnikach. Nie wolno również spozywać alkoholu przed oraz w trakcie skakania. Jeśli nie masz własnego jedzenia, zachęcamy do tego abyś dał nam znać i zarezerwował jeden z naszych znakomitych imprezowych zestawów tutaj!
Jesli część z moich gości była już w HoA, czy rodzice muszą znow wypełniac upoważnienia?
Jest taka możliwość, że goście mają już podpisane upoważnienia w naszym systemie. Jest też możliwość, że stare upoważnienie utraciło juz swoja ważność. Wyślij wszystkie imiona na gliwice@houseofair.com w celu potwierdzenia aktualności upowaznień.
Co moi goście muszą zrobić po przyjeździe?
  • Krok 1: Podpisać Oświadczenie (musi być ono podpisane przez rodzica, lub pełnoprawnego opiekuna), jeśli jeszcze nie zostało podpisane.
  • Krok 2: Przy recepcji podać nazwisko osoby, na którą jest rezerwacja, lub urodziny i dopelnic formalności. Dostaniesz pieczątkę na rękę z informacją w jakich godzinach będziesz mógł skakać.
W co powinni się ubrać uczestnicy mojego wydarzenia?
Polecamy ubranie się w coś, w czym czujecie się komfortowo. Ubrania do ćwiczeń będą idealnym wyborem. Wszyscyy uczestnicy musza mieć na sobie specjalne skarpetki House of Air (5zł za parę). Twoje własne skarpetki nie są dozwolone na trampolinach, ponieważ są zbyt śliskie.
Czy w pobliżu Parku jest dostępny parking?
Tak. Na miejscu jest dostępny parking na ponad 2300 aut.
Jak wygląda polityka zwracania pieniędzy za anulowane rezerwacje?
Pakiety AIR PARTY podlegają odrębnej polityce zwrotów. Prosimy o kontakt bezpośrednio z nami w celu uzyskania więcej informacji na ten temat.