FAQ – House of Air Park Trampolin Poland

FAQ

FAQ

FAQ

Gdzie znajduje się Park House of Air?
House of Air znajduje się w Centrum Handlowym Europa Centralna przy ulicy Pszczyńskiej 315, 44-100 Gliwice, Poland.
Jak mogę zarezerwować wizytę?
Rezerwacja wizyty gwarantuje, że otrzymacie możliwość wstępu na teren parku. W weekendy oraz wakacje sprzedajemy więcej biletów, wobec czego zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji pobytu. Rezerwacje można złożyć poprzez platformę online lub na miejscu w Parku. Zarezerwuj wizytę
Czy są prysznice?
Obecnie na terenie naszego parku nie posiadamy kabin prysznicowych. Dokładamy jednak wszelkich starań by w przyszłości pojawiły się w naszym asortymencie.
W jakich godzinach jest park czynny w weekendy i święta?
Wydłużonych! Oferujemy wydłużone godziny otwarcia podczas świąt oraz wakacji. Sprawdź naszą stronę na Facebooku aby pozostać na bieżąco z aktualnościami. Szczegółowe godziny otwarcia znajdziece też w zakładce godziny otwarcia .
Jaki rodzaj biletu powinienem kupić?
Uczestnictwo w poszczególnych programach zależy od wieku. Do Parku głównego dostęp mają dzieci, które ukończyły 6 rok życia. Dostęp do hali z trampolinami do gry w Dodgeball jest zawarty w cenie tego biletu i nie wymaga osobnej rezerwacji. Dzieci w wieku od 3 do 6 lat mogą również skorzystać z dedykowanej strefy KIDS ZONE. Prosimy zapoznać się ze szczegółowymi godzinami otwarcia oraz aktualnym cennikiem.
Co to Kids Zone?
KIDS ZONE to dedykowana strefa zabaw dla dzieci pomiędzy 3 a 6 rokiem życia. Nasze trampoliny są przeznaczone dla dzieci od 6 roku życia, jednak chcąc zagwarantować dostęp również dla młodszych dzieci przedstawiamy atrakcyjną strefę uzupełnioną o małpi gaj i wiele innych atrakcji do odlotowej zabawy. Dorośli nie mogą skakać na tych samych trampolinach, co dzieci w wieku 3 - 6 lat. Jednakże, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci, opiekunowie mają możliwość wstępu do tej strefy jako "obserwatorzy" (nie mają możliwości skakania).
Jak wcześnie powinienem pojawić się na miejscu?
W ciągu tygodnia zalecamy przybycie na miejsce na 15-20 minut przed planowanym wejściem do Parku. W weekendy, święta i wakacje warto pojawić się jeszcze wcześniej o kilka minut. Prosimy dodać do tego czas potrzebny na znalezienie miejsca parkingowego.
Co powinienem zabrać ze sobą?
Wszyscy Uczestnicy muszą podpisać Oświadczenie HOA. Wszyscy młodsi Uczestnicy muszą posiadać podpisane oświadczenie przez rodzica, lub prawnego opiekuna. Dorosłych możemy prosić również o okazanie ważnego dowodu osobistego w celu weryfikacji rezerwacji, złożenia oświadczenia oraz w celach identyfikacji. Rekomendujemy ubiór sportowy. Dla trampolin, zalecane są długie spodnie i długie koszulki. Wszystkie osoby, które zamierzają skakać muszę mieć na sobie specjalne, antypoślizgowe skarpetki HOA, które można zakupić w naszym Parku.
W co powinienem się ubrać?
U nas nie ma dress kodu. Powinny wystarczyć komfortowe, zwykłe ubrania. Jedynie wymagamy korzystania z naszych specjalnych skarpetek antypoślizgowych.
Czy posiadacie skrytki do przechowania rzeczy osobistych?
House of Air oferuje DARMOWE skrytki na przechowywanie rzeczy osobistych. Korzystnie z nich jednak odbywa się na własną odpowiedzialność i nie jesteśmy w stanie ponieść szkody za ewentualne zgubione rzeczy.
Jaki jest limit wiekowy?

Wstęp do Hali Głównej

Wszyscy uczestnicy naszych atrakcji na trampolinach muszą mieć ukończone 6 lat. Dzieci muszą mieć skończone 13 lat, lub więcej, by skakać na trampolinach bez opieki osoby dorosłej.

Strefa KIDS ZONE

Strefa KIDS ZONE pozwala dzieciom w wieku 3-6 lat na korzystanie z atrakcji Parku. Wymagana jest obecność 1 osoby dorosłej, która musi pozostać z dzieckiem. Dorosłym nie można korzystać z dostępnych tam atrakcji, muszą dbać o zapewnienie bezpieczeństwa dla dzieci.

Programy

Minimalny wiek do uczestnictwa w programach House of Air to ukończone 13 lat.
Oferujecie zniżki grupowe?
Ze względu na wysokie zainteresowanie Parkiem w weekendy, święta i wakacje nie jesteśmy w stanie zagwarantować zniżek grupowych w tych terminach. Sprawdź nasz aktualny cennik lub śledź nas na Facebook aby pozostać na bieżąco z aktualnościami.
Jak wygląda kwestia zwrotu pieniędzy?
Zakupione bilety wstępu do Parku nie podlegają zwrotowi. Dotyczy to zarówno biletów kupionych bezpośrednio w kasie biletowej jak i tych zakupionych online. Pakiety AIR PARTY podlegają odrębnej polityce zwrotów. Prosimy o kontakt bezpośrednio z nami w celu uzyskania więcej informacji na ten temat.
Czy na terenie parku można coś zjeść?
Oczywiście, że tak. Zachęcamy do skorzystania z naszej strefy Air Cafe, gdzie znajdziecie Państwo pyszne przekąski, zarówno na ciepło jak i na zimno. Uzpełnicie paliwo delektując się świeżo zaparzoną kawą lub zimnym napojem.

AIR PARTY FAQ

Dodatkowa osoba zgłosiła chęć udziału w imprezie AIR PARTY Parku, co powinienem zrobić? Mogę zapłacić za niego, kiedy przyjadę?
Skontaktuj się z nami jak najszybciej aby sprawdzić dostępność. House of Air pracuje na systemie rezerwacji. Jeśli wyprzedamy wszystkie dostępne miejsca, NIE BĘDZIESZ miał możliwości zapłacenia za nie podczas przyjazdu.
Czy mogę podpisać oświadczenie dla dzieci, które ich nie posiadają dopiero po przyjeździe?
NIE. Każda osoba niepełnoletnia musi mieć podpisane Oświadczenie przez rodzica lub opiekuna prawnego. Nie ma żadnych wyjątków. Jeśli dziecko nie posiada ważnego Oświadczenia, podpisanego w dniu wejścia do Parku, należy poczekać na rodzica lub prawnego opiekuna, który podpisze Oświadczenie drogą elektroniczną, wtedy będzie możliwość skorzystania z biltu do Parku.
Spóźnię się. Czy wciąż będę mógł wejść na godzinę, na którą była rezerwacja?
Jeśli wejściówki do House of Air są wyprzedane w tych samych godzinach, NIE będziemy mogli przenieść rezerwacji. Zalecamy aby każda z osób, która będzie korzystała z Parku przybyła na co najmniej 30 minut przed planowaną godziną rezerwacji.
Czy mogę zabrać ze sobą swoje napoje i jedzenie?
Możesz zabrać własne jedzenie i napoje. Jednak nie ma możliwości wniesienia na teren Parku szklanych pojemników a także napojów alkoholowych. Zalecamy, aby nie tracić czasu na przygotowywanie jedzenia i napojów i oddać to w nasze ręce! Przygotujemy jeden z naszych wspaniałych i pysznych "Latających Talerzy". Sprawdź jakie posiadamy możliwości wyboru w naszej kawiarni AIR CAFE.
Jeżeli większość z moich gości była już wcześniej w HOA, czy muszę po raz kolejny podpisywać Oświadczenie?
Jest możliwe, że goście posiadają u nas swoje Oświadczenia w systemie. Możliwe również, że Oświadczenie Twojego gościa zaginęło, albo straciło ważność. Wyślij wszystkie imiona do gliwice@houseofair.pl w celu sprawdzenia, czy posiadamy aktualne Oświadczenie.
Co moi goście mają zrobić po przybyciu?
  • Krok 1: Podpisz Oświadczenie (Oświadczenie powinno być podpisane przez rodzica, lub opiekuna prawnego), jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.
  • Krok 2: Podejdź do Recepcji, podaj nazwisko z rezerwacji lub datę urodzenia dzieci. Goście dostaną pieczątki po okazaniu podpisanego Oświadczenia, a także opaskę wyznaczającą czas, na jaki zostało zakupione wejście.
Co powinni nosić moi skoczkowie?
Polecamy założyć coś, w czym będziesz mógł ruszać się komfortowo. Ubrania do ćwiczeń to idealny wybór. Wszyscy skoczkowie muszą nałożyć nasze specjalne, antypoślizgowe skarpetki. Osoby z własnymi skarpetkami nie będą wpuszczane do Parku.
Czy w okolicy jest parking?
Tak. Na miejscu jest dostępny parking na ponad 2300 aut.
Jak wygląda polityka zwrotu biletów AIR PARTY lub anulowania rezerwacji?
Pakiety AIR PARTY podlegają odrębnej polityce zwrotów. Prosimy o kontakt bezpośrednio z nami w celu uzyskania więcej informacji na ten temat.