Body Workout – House of Air Park Trampolin Poland

Body Workout

 

Pierwsza trampolina powstaje w 1930 roku. Inżynier i wynalazca George Nissen w swoim garażu buduje prototyp trampoliny, wiążąc kawałki płótna do metalowej konstrukcji przy użyciu elastycznych sznurków. Pomysł chwyta!

Początkowo traktowana jako forma rozrywki okazuje się niezwykle efektywna w kształtowaniu atletycznej sylwetki o czym świadczy wykorzystanie trampoliny do treningów pilotów w orientacji w powietrzu.

Skaczą wszyscy: NASA, wojsko, sportowcy, prezydenci, gwiazdy Hollywood, a teraz także my! Trampolina jest podstawą treningu w każdej dyscyplinie, wymagającej kondycji, wydolności, precyzji i płynności ruchu.

W połączeniu workout’u i trampoliny otrzymujemy trening, który czyni mistrza!

W 1938 roku Ed Russell projektuje pierwszą mini trampolinę, która opatentowana prawie 40 lat później zyskuje popularność w USA. Odtąd na podwórkach widać skaczących Amerykanów, w tym 70-letniego Ronalda Reagan’a, wielkiego zwolennika trampoliny.

Przenieśmy się teraz z Białego Domu do Parku House of Air…

Workout by HOA jest treningiem kalistenicznym bazującym na ćwiczeniach z własną masą ciała i z wykorzystaniem trampolin.

Skomponowane zestawy ćwiczeń siłowych są zaliczane do kategorii ogólnorozwojowych, które wzmacniają, rozwijają mięśnie i rzeźbią sylwetkę. Jeżeli dodamy do tego nieustanne zmiany grawitacji i walkę z zachowaniem równowagi otrzymujemy ekstremalnie skuteczny trening!

Pompki klasyczne, pompki na poręczach (dipy), podciągania, muscle upy, planka, brzuszki, przysiady, ćwiczenia statyczne (stanie na rękach) – Workout zwiększa wydolność organizmu, wzmacnia i uelastycznia mięśnie.

Za kombinacjami ćwiczeń i rozbudowanymi planami treningowymi stoją prawdziwy pasjonaci i praktycy sportów takich jak Capoeira czy Street Workout, a zajęcia odbywają się w grupach zapaleńcow podobnych do Ciebie.

Przyjdź i zobacz co tu się dzieje!