AIR SPORT – House of Air Park Trampolin Poland

AIR SPORT

 

Program edukacyjny AIR SPORT powstał w odpowiedzi na coraz mniejsze zaangażowanie w lekcjach gimnastyki i malejące zainteresowanie aktywnym spędzaniem czasu wolnego. Stanowi uzupełnienie programu zajęć szkolnych i uczelnianych oraz wypowiada wojnę masowym zwolnieniom z WF-u.

Ideą projektu jest wspieranie rozwoju fizycznego, upowszechnianie i zachęcanie do regularnej aktywności fizycznej, rozwijanie predyspozycji i talentu sportowego. AIR SPORT realizuje ten cel w podejściu doskonałej zabawy i w formie oryginalnej rozrywki, tym samym odchodząc od bezkompromisowego realizowania punktów i wymogów programów nauczania fizycznego.

Za kierunek obraliśmy kształtowanie nie tylko postaw ogólnofizycznych, ale również prospołecznych. AIR SPORT tworzy doskonałe warunki do integracji i pokonywania słabości.

Doskonała atmosfera zabawy na trampolinie redukuje dyskomfort, który może wynikać z kompleksu nadwagi, strachu czy świadomości ograniczeń kondycyjnych. Dla każdego z uczniów wizyta w Parku to osobista lekcja z poznania swojego ciała, umiejętności i potencjału. Być może w szeregach klasy skrywa się przyszły sportowiec, akrobata lub instruktor? Z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że dajemy skrzydła nielotom!

Uczniowie szkół średnich i studenci w ramach zajęć uzupełnią treningi sportowe, rozwiną umiejętności akrobacyjne lub wypracują bazę umiejętności dla sportów wyczynowych.

Zajęcia AIR SPORT prowadzone są pod okiem dyplomowanych i certyfikowanych instruktorów, a o bezpieczeństwo i nastroje Uczestników dodatkowo dba obsługa Parku. Oferta skierowana jest do szkół i uczelni, które są zainteresowane pojedynczymi zajęciami lub regularnymi wizytami w ramach lekcji WF.

Zapytaj o ofertę!