Programy – House of Air Park Trampolin Poland

Programy

Programy HOA

Open Air

Open Air - House of Air Skacz do woli! OPEN AIR to nieograniczona rozrywka i przestrzeń Parku House of Air! Ogromna powierzchnia ponad 3000m² zaadaptowana dla trampolinowych i wysokościowych rozrywek prowokuje do niesamowitych akrobacji, nowych flipów i maksymalnej zabawy. Na pokładzie czeka na Was emocjonująca ramówka Parku i największa dawka atrakcji dla dzieci, dorosłych, entuzjastów sportu i adrenaliny. Bez względu na wiek czy predyspozycje fizyczne w cenie biletu korzystasz ze wszystkich stref: Air Dunk, Main Court, The Airbag, The Tower, Air Ninja i wielu innych!

Więcej informacji

Air Party

Air Party - House of Air Ambasadorzy rozrywki wysokich lotów mają zaszczyt zaprosić… na najbardziej odlotową imprezę w mieście! W rozkładzie AIR PARTY bilet do wszystkich stref parku, skoki na trampolinie, jumpingi, flipy, tory przeszkód, dobra muzyka, jedzenie i Twoja ekipa na pokładzie. Organizujemy imprezy urodzinowe, wydarzenia firmowe, spotkania integracyjne, wieczory panieńskie lub kawalerskie i stajemy (dosłownie) na głowie, abyś bawił się z paczką najlepiej! Zabukuj termin!

Więcej informacji

Air Fit

Air Fit - House of Air AIR FIT to pionierski i alternatywny program dla zajęć fitness i aktywności fizycznych. Dedykowany plan treningów i autorskie techniki ćwiczeń opracowane i prowadzone przez certyfikowanych instruktorów fitness i akrobatyki sportowej łączą intensywne treningi cardio, interwałowe, ABS i izometryczne z wykorzystaniem trampolin. AIR FIT gwarantują niesamowite doświadczenia grupowe, potężną moc motywacji i dawkę endorfiny w przy wtórach energetyzującej muzyki!

Sprawdź harmonogram

Liga Dodgeball

Liga Dodgeball - House of Air Pamiętacie podwórkową grę w „dwa ognie” i ile wzbudzała emocji? Jeżeli tak, to pewnie ucieszy Was wiadomość, że mamy coś lepszego! LIGA DODGEBALL to intensywne, drużynowe rozgrywki na olbrzymich trampolinach z piłkami w roli głównej! W składzie minimum 5 osób w drużynie walcząc z grawitacją i przeciwnikami o tytuł mistrza! Zbijasz przeciwników, unikasz piłek i nie pozwalasz się stracić.

Więcej informacji

Air Camp

Air Sport - House of Air School's Out! Camp's In! AIR CAMP to profilowany program półkolonii House of Air! Projekt powstał jako alternatywna forma spędzania czasu wolnego i przerwy w zajęciach szkolnych. Park House of Air jako baza treningowa pozwala nie tylko na aktywne spędzanie czasu wolnego od szkoły, ale także na rozwijaniu nowych umiejętności, np. w kierunku akrobatyki sportowej czy doskonaleniu biegłości w sportach deskowych.

Więcej informacji

Air Sport

Air Sport - House of Air Program edukacyjny AIR SPORT powstał w odpowiedzi na coraz mniejsze zaangażowanie w lekcjach gimnastyki i malejące zainteresowanie aktywnym spędzaniem czasu wolnego. Stanowi uzupełnienie programu zajęć szkolnych i uczelnianych oraz wypowiada wojnę masowym zwolnieniom z WF-u. Ideą projektu jest wspieranie rozwoju fizycznego, upowszechnianie i zachęcanie do regularnej aktywności fizycznej, rozwijanie predyspozycji i talentu sportowego. AIR SPORT realizuje ten cel w podejściu doskonałej zabawy i w formie oryginalnej rozrywki, tym samym odchodząc od bezkompromisowego realizowania punktów i wymogów programów nauczania fizycznego.

Więcej informacji

Zajęcia HOA

Body Workout - Trening mistrzów

45 min - 800 kcal Air Sport - House of Air Pierwsza trampolina powstaje w 1930 roku. Inżynier i wynalazca George Nissen w swoim garażu buduje prototyp trampoliny, wiążąc kawałki płótna do metalowej konstrukcji przy użyciu elastycznych sznurków. Pomysł chwyta! Początkowo traktowana jako forma rozrywki okazuje się niezwykle efektywna w kształtowaniu atletycznej sylwetki o czym świadczy wykorzystanie trampoliny do treningów pilotów w orientacji w powietrzu. Skaczą wszyscy: NASA, wojsko, sportowcy, prezydenci, gwiazdy Hollywood, a teraz także my! Trampolina jest podstawą treningu w każdej dyscyplinie, wymagającej kondycji, wydolności, precyzji i płynności ruchu. W połączeniu workout'u i trampoliny otrzymujemy trening, który czyni mistrza!

Więcej informacji

Parkour - "13 Dzielnica"

45 min - 650 kcal Air Sport - House of Air Parkour na dobre zaadaptował się w przestrzeni miejskiej, a teraz także na matach trampolin. Jako trening kondycyjny składa się grupy aktywności: wspinaczki, skoków, biegu, przewrotów, balansu i innych ruchów, które wspierają ogólną wytrzymałość, wydolność, sprawność. Uczą postrzegać otoczenie, wyobrażać sobie przestrzeń jako potencjał do poruszania się i pokonania w najkrótszym możliwie czasie, tym samym trenując zwinność i dynamikę. Dla kogo są zajęcia? Dla wszystkich bez wyjątku, którzy chcą rozwinąć zręczność i sprawność.

Więcej informacji

Jumping fitness - Ogień na Florze

45 min - 1000 kcal Air Sport - House of Air Jumping Fitness to intensywne zajęcia, będące kombinacją skoków na trampolinie i aerobowego treningu dużych grup mięśni – ud, łydek, pośladków i brzucha. Połączenie wyższej i niższej intensywności, wolnych i szybkich skoków, podstawowych ćwiczeń gimnastycznych i cardio oraz biegów powoduje, że Jumping Fitness należą do jednych z najbardziej skutecznych aktywności w walce z kilogramami Zajęcia Jumping Fitness to prawdziwy ogień!

Więcej informacji