Programy – House of Air Park Trampolin Poland

Programy

Programy HOA

Open Air

Open Air - House of Air Skacz do woli! OPEN AIR to nieograniczona rozrywka! Ogromna powierzchnia ponad 3000m² zaadaptowana dla trampolinowych i wysokościowych rozrywek prowokuje do niesamowitych akrobacji, nowych flipów i maksymalnej zabawy. Na pokładzie czeka na Was emocjonująca ramówka Parku i spora dawka atrakcji!

Więcej informacji

Air Party

Air Party - House of Air Air Party - House of Air Ambasadorzy wysokich lotów zapraszają na odlotowe urodziny w Parku Adrenaliny i Trampolin! W rozkładzie AIR PARTY bilet do wszystkich stref parku, dobra muzyka, jedzenie i Twoja ekipa na pokładzie. Bukujesz termin, wybierasz imprezowy pakiet i nie martwisz się resztą.

Więcej informacji

Air Fit

Air Fit - House of Air Czy wiesz, że skakanie na trampolinie jest dziesięć razy skuteczniejsze niż bieganie?! Kombinacja dynamicznych zestawów ćwiczeń daje maksymalne efekty, ponieważ zapewnia wielopoziomowy trening ciała, zwiększa ogólną kondycję i wydolność, rzeźbi sylwetkę, poprawia koordynację ruchową oraz redukuje stres!

Sprawdź harmonogram

Extreme Kids

Pilocie, szukasz odskoczni? Tak się składa, że mamy coś odlotowego! Program EXTREME KIDS to zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Co na pokładzie? Lekcje akrobatyki, zabawa na trampolinach, zajęcia z animatorami i instruktorami!

Więcej informacji

Air Camp

Air Sport - House of Air School's Out! Camp's In! Przeżyj ekstremalną zabawę na półkoloniach HOUSE OF AIR. Uzyskaj nieograniczony dostęp do Parku Trampolin i Adrenaliny, weź udział w odlotowych zajęciach sportowych z udziałem instruktorów, którzą nauczą Cię latać!

Więcej informacji

Air Sport

Air Sport - House of Air Pilocie! Lekcje WF-u nie muszą być nudne i odbywać się na sali gimnastycznej! W House of Air nie dajemy zwolnień z WF-u, ale wiemy jak poprowadzić odlotowe zajęcia! Wyskocz z klasą do Parku Trampolin i Adrenaliny House of Air!

Więcej informacji

Zajęcia HOA

Body Workout - Trening mistrzów

45 min - 800 kcal Air Sport - House of Air Pierwsza trampolina powstaje w 1930 roku. Inżynier i wynalazca George Nissen w swoim garażu buduje prototyp trampoliny, wiążąc kawałki płótna do metalowej konstrukcji przy użyciu elastycznych sznurków. Pomysł chwyta! Początkowo traktowana jako forma rozrywki okazuje się niezwykle efektywna w kształtowaniu atletycznej sylwetki o czym świadczy wykorzystanie trampoliny do treningów pilotów w orientacji w powietrzu. Skaczą wszyscy: NASA, wojsko, sportowcy, prezydenci, gwiazdy Hollywood, a teraz także my! Trampolina jest podstawą treningu w każdej dyscyplinie, wymagającej kondycji, wydolności, precyzji i płynności ruchu. W połączeniu workout'u i trampoliny otrzymujemy trening, który czyni mistrza!

Więcej informacji

Parkour - "13 Dzielnica"

45 min - 650 kcal Air Sport - House of Air Parkour na dobre zaadaptował się w przestrzeni miejskiej, a teraz także na matach trampolin. Jako trening kondycyjny składa się grupy aktywności: wspinaczki, skoków, biegu, przewrotów, balansu i innych ruchów, które wspierają ogólną wytrzymałość, wydolność, sprawność. Uczą postrzegać otoczenie, wyobrażać sobie przestrzeń jako potencjał do poruszania się i pokonania w najkrótszym możliwie czasie, tym samym trenując zwinność i dynamikę. Dla kogo są zajęcia? Dla wszystkich bez wyjątku, którzy chcą rozwinąć zręczność i sprawność.

Więcej informacji

Jumping fitness - Ogień na Florze

45 min - 1000 kcal Air Sport - House of Air Jumping Fitness to intensywne zajęcia, będące kombinacją skoków na trampolinie i aerobowego treningu dużych grup mięśni – ud, łydek, pośladków i brzucha. Połączenie wyższej i niższej intensywności, wolnych i szybkich skoków, podstawowych ćwiczeń gimnastycznych i cardio oraz biegów powoduje, że Jumping Fitness należą do jednych z najbardziej skutecznych aktywności w walce z kilogramami Zajęcia Jumping Fitness to prawdziwy ogień!

Więcej informacji